Logo Logo
MASÁŽNE BOXY A PARNÉ KÚPELE
  • 08.08.2019
  • MASÁŽNE BOXY A PARNÉ KÚPELE

Najnovší hit pre labužníkov, ktorí si radi doprajú luxus a pohodlie, sa nabažia v kategórií s výberom rôznych kabín do kúpelní v domácnosti pre oddych a pohodlie. Jednoduché delenie zahrňujúce celý komplex relaxačných kabín zaručuje aj prehľadný výber. Relaxačné kabíny sa delia len na dve skupiny – parné kabíny a masážne kabíny. Podľa nich si zákazník môže vybrať vhodný masážny box pre svalovú regeneráciu alebo si môže vybrať z parných kabín minisaunu priamo do vlastnej domácnosti.

SPRCHOVÉ MASÁŽNE PANELY

Osobitnou skupinou a zároveň kategóriou relaxačných doplnkov do sprchového kúta sú sprchové masážne panely. Produkty tejto kategórie sú vyrobené z rôznych materiálov, ale najčastejšie sa používa a sú zložené z brúsenej antikorovej ocele, hliníku alebo mramoru. Ako rôzne vylepšenia a doplnky sa pri týchto produktoch stretnete s otočnými ramenami, držiakmi a poličkami, masážnymi panelmi s integrovanými termostatickými batériami. Takisto môžete zahliadnuť aj masážny panel so sedením, ktorý je vhodný pre invalidov a starších ľudí, ktorí tak dosiahnu väčšieho komfortu.

Vaňové zásteny

Kategória vaňové zásteny zahrňuje všetky produkty, ktoré slúžia zákazníkovi ako zástena v jeho sprchovacom systéme. To znamená, že sa nejedná len o zásteny na vane, vaničky, ale aj pre sprchové kúty. Vaňové zásteny sa nerozlišujú do žiadny podkategórií, pretože sa medzi sebou nelíšia štruktúrnymi rozdielmi. Všetky produkty sú zahrnuté v tejto kategórií, v ktorej máte prehľad jednotlivých vaňových zásten. Pri každej máte možnosť dozvedieť sa viac o rozmeroch a tvaru produktu, prípadne aj materiálu, z ktorého je produkt zhotovený (plast, mliečne sklo).