Logo Logo
KÚPELŇOVÉ DOPLNKY
  • 08.08.2019
  • KÚPELŇOVÉ DOPLNKY

Kúpeľnové doplnky sú výrobky a produkty, ktoré sú určené do kúpeľní ako zariaďovacie predmety a výpomocný materiál. Jedná sa najmä o háčiky, vešiaky, držiaky pohárov a pohárikov, držiaky uterákov, rôzne držadlá pre seniorov, mydelník slúžiaci na odkladanie tuhého mydla, dávkovače tekutých mydiel. Okrem týchto sú tu zaradené aj doplnky slúžiace pre okolie WC ako držiaky toaletného papiera či WC kefy. Kategória doplnkov siaha široko-ďaleko až ku kozmetickým zrkadlám, ktoré sú menších rozmerov, nie sú pevne upevnené takže sa dajú prenášať, väčšina z nich sú obojstranné a otáčavé. Doplnky zahrňujú v kategórií aj potreby fajčiarov, ktorí si v skupine ostatných doplnkov môžu vybrať popolníky do kúpeľne. Okrem popolníkov v skupine ostatné doplnky nájdete šnúry na bielizeň, zásobníky na papierové obrúsky, sušiče vlasov a rúk. Poslednou skupinou v kategórií kúpeľňových doplnkov sú police rôzneho tvaru a vyrobené z rôzneho materiálu, držiaky na police.

WC KERAMIKA

Kategória zaoberajúca sa ponukou záchodových systémov a zariadení sa stručne nazýva WC keramika. Kategória zahrňuje širokú škálu záchodov s nádržami, záchodov s manuálnymi splachovačmi, záchodov so senzormi na splachovanie, závesných záchodov. Pri záchodoch takisto rozlišujeme spôsob splachovania a odvádzania odpadu. Jedná sa o dva typy záchodov, a to záchody s vodorovným odpadom a záchody so zvislým odpadom. Záchody sú keramické.

BIDETY

Kategória bidety ponúka široký a prehľadný výber bidetov – keramických umývadiel pre dolné končatiny. Produkty na výber sú závesné bidety, stojacie bidety. Vzhľadom na ovládanie prúdu vody sú na výber len bidety s ručným ovládaním vodovodného kohútika.

INŠTALAČNÉ MODULY

Inštalačné moduly sú samostatnou kategóriou, ktorá zahrňuje produkty na ovládanie rôznych prístrojov, svietidiel, produktov vhodných a určených do kúpeľní. Zahrnuté sú tu ovládacie tlačidlá, ktoré sa medzi sebou rozlišujú veľkosťou, tvarom. Väčšinou ide o výrobky vyrobené z chrómu, ktoré nepodliehajú korózií a tak majú v prostredí okolo vody dlhú životnosť a takisto zabraňujú skratu. Okrem tlačidiel sa v tejto kategórií nachádzajú inštalačné moduly pre umývadlá, inštalačné moduly pre bidety a inštalačné moduly pre závesné klozety.